1 листопада на 8-му шоу «Джентльмени в ринзі»в Чернівцях пройдуть неймовірні бої з шахбоксу!

А ВИ ЧУЛИ?! / Об этом сообщает gazetavv.in.ua со ссылкой на СМИ.


Вперше в Україні, 1 листопада 2019 року в місті Чернівці пройде бої з шахбоксу на 8-му шоу «Джентльмени в ринзі»! Отож станьте свідком такої яскравої події в житті боксу. Організатори чекають на Вас 1 листопада 2019, о 19.00 год. в Flora Club, @restaurant_picnic що на вул. Буковинська 41 (тел. для придбання квитків 050-665-69-96)!

Шахбокс — гібридний вид спорту, ідея якого полягає в поєднанні в одне ціле таких ніби несумісних видів спорту як шахи та бокс.

Саме завдяки такому поєднанню шахбокс висуває до спортсменів вимогу мати фізичну та психоемоційну якості на вищому рівні!

Поєдинок в шахбоксі складається з виступів суперників один проти одного в боксі та шахах. Початком поєдинку служить шаховий раунд, після якого починається раунд боксу. Далі бокс знову змінюється шахами і т.д. Таких раундів може бути від 6 до 12, тривалістю до 3 хв.

Перемога в поєдинку досягається шаховим матом або нокаутом, але після поразки у шахах, боксеру дається вирішальний раунд боксу, для перемоги нокаутом, якщо нокаут не стався — перемога за підсумками шахової партії. Якщо в шахах нічия і нема нокауту — перемога по очках у боксі.

Шахбокс поєднує дві якості людини розум та силу!

Джерело статті: “http://bukinfo.com.ua/show/news?lid=116350”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя