«Слуга народу» хоче внести в Раду законопроєкт про дозвіл евтаназії

Депутат Гео Лерос прогнозує, що через закон його будуть засуджувати у суспільстві — «Слуга народу» хоче внести в Раду законопроєкт про дозвіл евтаназії
Депутат Гео Лерос прогнозує, що через закон його будуть засуджувати у суспільстві
На думку депутата, «право невиліковно хворих перервати своє життя, має бути їх правом і можливістю» Об этом сообщает megapressa.in.ua со ссылкой на СМИ.


Народний депутат України від «Слуги народу» Гео Лерос заявив, що планує протягом року внести до Верховної Ради проєкт закону про дозвіл евтаназії.


Про це нардеп написав на своїй сторінці у Facebook.


«Друзі, я знаю дехто з вас буде засуджувати мене. Я хочу в найближчі пів року/рік внести законопроєкт про дозвіл евтаназії», — написав нардеп.


Він додав, що на його думку, «право невиліковно хворих перервати своє життя, має бути їх правом і можливістю, якщо вони не готові виносити свої страждання».


До слова, у Нідерландах триває суд який має визначити, чи робити евтаназію пацієнтам з деменцією, які спершу заявляли про бажання померти, але пізніше, змінили думку.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/country/health/sluga-narodu-hoche-vnesti-v-radu-zakonoprojekt-pro-dozvil-evtanaziji-630464.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя